Një person lëndohet në vendin e punës Foto: Ilustrim

Një person lëndohet në vendin e punës

19 February 2019 09:51

Një person është lënduar në vendin e tij të punës në rrugën “Ahmet Kaqiku” të Ferizajt të hënën në mesditë.

Sipas raportit policor, viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi derisa ishte duke punuar në një objekt në ndërtim e sipër është rrëzuar dhe ka pësuar lëndime trupore.

Për rastin është njoftuar prokurori dhe rasti po hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme