Arrestohet pasi u kap në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi në Komoran Foto: Ilustrim

Arrestohet pasi u kap në flagrancë duke vjedhur në një shtëpi në Komoran

18 February 2019 11:49

Në Komoran, Gllogoc, është arrestuar i dyshuari mashkull K-Shqiptar pasi që është zënë në flagrancë duke vjedhur në shtëpinë e viktimës mashkull K-Shqiptar.

Në raportin 24 orësh, thuhet se gjatë kontrollimit iu ka gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancave të dyshuara narkotike.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme