Në Han të Elezit konfiskohen 32 kilogramë marihuanë Foto: Ilustrim

Në Han të Elezit konfiskohen 32 kilogramë marihuanë

14 February 2019 10:27

Në fshatin Dimcë të Hanit të Elezit dje janë konfiskuar 32 kilogramë marihuanë.

“Në lidhje me rastin me datën 13.02.2019 dëshmitari mashkull K-Shqiptar ka raportuar se në brendi të punëtorisë së tij kishte gjetur 4 thasë me substancë narkotike. Njësitë e antidrogës në vendngjarje kanë gjetur dhe kanë konfiskuar 32 kilogramë e 131 gramë marihuanë”, bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit është intervistuar dëshmitari.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme