Theret me thikë një i mitur në Prishtinë nga disa persona

Theret me thikë një i mitur në Prishtinë nga disa persona

14 February 2019 09:57

Disa persona kanë therur një të mitur në Prishtinë më 13 shkurt, transmeton Koha.net.

Këtë e bën të ditur Policia e Kosovës përmes një komunikate për media.

“Viktima i mitur mashkull K-Shqiptar në rrethana të panjohura është therur me thikë nga të dyshuar të panjohur. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në tretman mjekësor”, thuhet në komunikatë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme