Plagoset me armë zjarri një burrë në Ferizaj Foto: Ilustrim

Plagoset me armë zjarri një burrë në Ferizaj

31 January 2019 12:27

Në fshatin Jezerc të Ferizajt raportohet se sot është plagosur me armë zjarri një person.

Policia e Kosovës bën të ditur se viktima është plagosur rreth orës 00:07, derisa ka marrë trajtim mjekësor në Ferizaj dhe më pas edhe në QKUK, transmeton Koha.net.

se viktima mashkull K/Shqiptar ishte plagosur me armë zjarri. Viktima ndihmën e parë mjekësore e ka marrë në emergjencën e Ferizajt, ndërsa për tretman të mëtutjeshëm është transportuar në QKUK. Dyshohet se viktima është plagosë aksidentalisht”, thotë PK.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme