Rrokulliset traktori në Skenderaj, një i vdekur Foto: Ilustrim

Rrokulliset traktori në Skenderaj, një i vdekur

30 January 2019 10:22

Një person ka vdekur dhe një tjetër është lënduar si pasojë e rrokullisjes së traktorit në fshatin Syriganë të Skenderajt.

Policia e Kosovës njofton se një person ka vdekur si pasojë e plagëve të marra në aksidentin që ka ndodhur të martën ndërsa i lënduari ësht dërguar për tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës u është liruar familjarëve.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme