Vajza rrihet nga vëllai dhe nëna në Prishtinë Foto: Ilustrim

Vajza rrihet nga vëllai dhe nëna në Prishtinë

27 January 2019 14:02

Një dhunë familjare ka ndodhur dje në Prishtinë.

Policia përmes raportit 24 orësh, njofton se një vajzë ka raportuar në polici se është rrahur nga nëna e saj dhe vëllai.

“Viktimës i është ofruar ndihma mjekësore dhe në lidhje me rastin janë intervistuar edhe të dyshuarit e lartcekur. Me urdhër të prokurorit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme