Vidhen 2 mijë euro në Bashkësinë Islame të Gjilanit Foto: Ilustrim

Vidhen 2 mijë euro në Bashkësinë Islame të Gjilanit

23 January 2019 11:36

Persona të panjohur kanë vjedhur 2 mijë euro në zyrat e Bashkësisë Islame në Gjilan.

Një person ka raportuar në Polici se hajnat me forcë kanë depërtuar në zyrat e BI dhe kanë dëmtuar edhe dyert.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme