Të maskuar e nën kërcënim të armës, grabisin para në një pompë derivatesh Foto: Koha

Të maskuar e nën kërcënim të armës, grabisin para në një pompë derivatesh

19 January 2019 15:00

Në fshatin Gërlicë të Ferizaj, një person ka raportuar se, derisa ishte duke punuar në një pompë derivatesh, dy persona të maskuar nën kërcënimin e armës i kishin grabitur 140 € dhe ishin larguar në drejtim të panjohur.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme