Shembja e çatisë merr jetën e një punëtori në Shqipëri Foto: Ilustrim

Shembja e çatisë merr jetën e një punëtori në Shqipëri

10 January 2019 18:36

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës, transmeton TCH.

Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin.

Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme