Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën Foto: Ilustrim

Kërkohet paraburgim për djalin që rrahu nënën

10 January 2019 11:18

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka njoftuar se ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për të pandehurin A.I.

Ai dyshohet se me datën 08.01.2019, i pandehuri pas një fjalosje rreth disa parave që ia ka kërkuar e dëmtuara, nëna e tij, tensionohet situata dhe me dashje i shkakton lëndime trupore.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme