I aksidentuari në Veternik më 27 dhjetor nuk u mbijeton plagëve Foto: Ilustrim

I aksidentuari në Veternik më 27 dhjetor nuk u mbijeton plagëve

10 January 2019 09:47

Një këmbësor i aksidentuar më 27 dhjetor në “Veternik” të Prishtinës nuk u ka mbijetuar plagëve dhe ka vdekur më 9 janar në QKUK.

Aksident në Veternik, lëndohet rëndë një këmbësor

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme