Kapen 30 kilogramë drogë në Landovicë të Prizrenit Foto: Ilustrim

Kapen 30 kilogramë drogë në Landovicë të Prizrenit

09 January 2019 11:10

Policia e Kosovës ka konfiskuar 30 kilogramë drogë të llojit marihuanë në fshatin Landovicë të Prizrenit.

Një shtetas i Shqipërisë është arrestuar pasi gjatë kontrollit të veturës së tij janë gjetur këto kilogramë drogë.

vendim të prokurorit vetura dhe 300 euro pra të gatshme janë sekuestruar, ndërsa i dyshuar është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme