Një grua rrah inspektorin në sheshin e Prishtinës

Një grua rrah inspektorin në sheshin e Prishtinës

28 December 2018 10:58

Një grua është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht inspektorin komunal në sheshin “Nënë Tereza” në Prishtinë.

Policia ka njoftuar se inspektori ka pësuar trupore dhe të enjten ka pranuar tretmanin mjekësor.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme