Rrahje masive në Klinë Foto: Ilustrim

Rrahje masive në Klinë

21 shkurt 2017 13:45

Janë arrestuar katër të dyshuar pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht dy viktimat meshkuj.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

urdhër të prokurorit dy të dyshuar dërgohen në mbajtje ndërsa dy të tjerët lirohen në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme