Tre persona arrestohen për rrahje në Vitomiricë Foto: Ilustrim

Tre persona arrestohen për rrahje në Vitomiricë

21 shkurt 2017 13:32

Tre persona janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një tjetër në Vitomiricë të Pejës.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme