Gjashtë persona rrihen mes vete për pronë Foto: Ilustrim

Gjashtë persona rrihen mes vete për pronë

16 December 2018 12:11

Gjashtë persona janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje që kishin për një pronë.

Ngjarja ka ndodhur dje në rrugën “Haxhi Zeka” në Prishtinë.

“Lidhur me rastin është bastisur shtëpia e njërit të dyshuar ku është gjetur dhe konfiskuar një pushke gjuetie. Nuk raportohet për te lënduar. Dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme