Vrasje në tentativë në Mitrovicë

Vrasje në tentativë në Mitrovicë

13 December 2018 11:24

Në rrugën “Kuvendi i Arbrit” në Mitrovicë, dje ka ndodhur një vrasje në tentativë, njofton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Raportohet se katër të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë e kanë sulmuar fizikisht dhe kanë shtënë me armë në drejtim të viktimës mashkull K-Shqiptar.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Nuk raportohet për të arrestuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme