Plagos veten dhe një tjetër, arrestohet Foto: Koha / Ilustrim

Plagos veten dhe një tjetër, arrestohet

13 December 2018 11:23

Në Rahovec dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar.

Ai , sipas raportit ë Policisë, dyshohet se nga pakujdesia ka qëlluar me armë zjarri veten dhe viktimën mashkull K/Shqiptar, transmeton Koha.net .

Viktima është dërguar në spitalin e Prizrenit për trajtim mjekësor ndërsa nga i dyshuari është konfiskuar arma dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme