7 të mitur të dyshimtë si autorë grafitesh në Lipjan Foto: Ilustrim

7 të mitur të dyshimtë si autorë grafitesh në Lipjan

13 December 2018 11:22

Në Lipjan dje në policia janë shoqëruar 7 të mitur kosovarë –shqiptarë, transmeton Koha.net.

Ata dyshohet se në disa lokacione të nacionaliteteve serbe, kanë shkruar grafitë të ndryshme.

Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme