Rrahje ndërmjet katër personave në Podujevë

Rrahje ndërmjet katër personave në Podujevë

13 December 2018 11:22

Në rrugën “Bajram Krasniqi” në Podujevë dje ka ndodhur një rrahje masive, transmeton Koha.net. Sipas Policisë, në rrahje janë përfshirë katër të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë.

Ata pas një mosmarrëveshje janë rrahur mes veti dhe si pasojë dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Në vendin e ngjarje është gjetur dhe sekuestruar një thikë që dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me vendim të prokurorit dy të dyshuar janë arrestuar dhe pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme