Arrestohet, i gjendet një kg marihuanë dhe armë Foto: Ilustrim

Arrestohet, i gjendet një kg marihuanë dhe armë

07 December 2018 12:18

Në fshati Shkabaj, Obiliq dje është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, transmeton Koha.net .

Policia njofton se arrestimi u bë pasi që gjatë kontrollit në shtëpinë tij janë gjetur dhe janë konfiskuar 1 (një) kilogram marihuanë, 13-fishekë të kalibrit 9 mm , një revole, një elektroshok dhe një boks hekuri .

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme