Rrahje mes pesë familjarëve Foto: Ilustrim

Rrahje mes pesë familjarëve

02 December 2018 08:21

Dje në Prishtinë është raportuar për një sulm fizik mes familjarëve.

Në rrahje janë përfshirë katër meshkuj dhe një femër, me ç’rast dy prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe u është ofruar tretman mjekësor.

Policia njofton se me vendim të prokurorit pasi janë intervistuar, janë liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme