Rrah bashkëshorten në Prishtinë, lirohet nga policia Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten në Prishtinë, lirohet nga policia

30 November 2018 09:48

Një grua ka pësuar lëndime trupore pasi është rrahur nga bashkëshorti i saj në Prishtinë.

Në raportin 24 orësh thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa bashkëshorti i saj pas intervistimit është liruar dhe se rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme