Arrestohet pasi kanos babanë Foto: Ilustrim

Arrestohet pasi kanos babanë

25 November 2018 09:32

Policia e Kosovës raporton për një dhunë familjare, dëmtim prone e kanosje.

Krejt kjo ka ndodhur mes të birit e babait.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë me ç’rast i biri ka kanosur babanë e tij. Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit i njëjti është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme