Shet veturën e konfiskuar, arrestohet Foto: Ilustrim

Shet veturën e konfiskuar, arrestohet

14 November 2018 10:48

Një person është arrestuar në rrugën e Preshevës në Viti pasi kishte marrë një veturë nga parkingu i Agjencionit të Pylltarisë dhe më pas e kishte shitur.

Bëhet fjalë për një veturë Volkswagen pa targa. Ajo veturë ishte konfiskuar kohë më parë.

I dyshuari, me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme