Punëtorët e pastrimit ia vënë flakën varrezave në Obiliq, arrestohen Foto: Ilustrim

Punëtorët e pastrimit ia vënë flakën varrezave në Obiliq, arrestohen

09 November 2018 11:34

Policia e Kosovës ka arrestuar tre të dyshuar (punëtorë të një kompaninë për pastrim) dy serbë dhe një rom, të cilët më 17 shtator i kishin vënë zjarrin varrezave ortodokse në Milloshevë të Obliqit.

Tre personat e dyshuar pas intervistimit me vendimin e prokurorit, lirohen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme