Në veri, arrestohet se incizoi policët Foto: Driton Paçarada / Koha Ditore

Në veri, arrestohet se incizoi policët

13 October 2018 12:41

Policia e Kosovës ka arrestuar, e më pas e ka liruar në procedurë të rregullt, një burrë në Leshak, i cili pa autorizim kishte incizuar zyrtarët.

Për këtë kishte përdorur telefonin e tij. Sipas raportit 24 orësh, i njëjti edhe ka fyer policët.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth në orën 09:25.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull serb shtetas i Serbisë pasi që i njëjti ka incizuar zyrtaret policor me telefon dhe ka ofenduar të njëjtit. Me urdhër të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt”, thuhet në raport, përcjell Koha.net.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme