Arrestohet në Han të Elezit 28-vjeçi i kërkuar nga Gjykata Foto: Ilustrim

Arrestohet në Han të Elezit 28-vjeçi i kërkuar nga Gjykata

12 October 2018 13:40

Policia në Han të Elezit, thotë se sot ka arrestuar personin që ishte i kërkuar që një kohë.

“Në kuadër të zbatimit të urdhëresës së Gjykatës Themelore –dega në Kaçanik, gjatë ditës së sotme, policia e Hanit të Elezit ka arrestuar personin Rr.Sh. (m/sh/k/ 28 vjeç) në bazë të urdhëresës ED.nr.4/18 dhe pas kompletimit të dokumentacionit përcjellës, i njëjti dërgohet në vuajtje të dënimit në kohëzgjatje prej 2 vite e 6 muaj”, thuhet në njoftim.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme