Rrahje në burg të Dubravës Foto: Ilustrim

Rrahje në burg të Dubravës

23 September 2018 12:03

Një rrahje në burgun e Dubravës është raportuar të shtunën në mesditë.

Policia e Kosovës ka thënë se dy të burgosur kishin sulmuar fizikisht një tjetër.

Palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme