Shtatë të arrestuar për vjedhje të derivateve në Han të Elezit

Shtatë të arrestuar për vjedhje të derivateve në Han të Elezit

19 September 2018 10:52

Shtatë persona janë arrestuar në Han të Elezit për vjedhjen e organizuar të derivateve dhe materialeve tjera në një kompani.

Policia e Kosovës ka kontrolluar shtëpitë e tyre të martën dhe me vendim të prokurorit, të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme