Gjendet një i vdekur në bjeshkët e Rugovës Foto: Ilustrim

Gjendet një i vdekur në bjeshkët e Rugovës

19 September 2018 10:40

Policia njofton se në fshatin Malaj në bjeshkët e Rugovës është gjetur pa shenja jete një person.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse dhe mjekësia ligjore.

Me vendim të prokurori trupi i pajetë dërgohet në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme