Zhduket një person në Pejë Foto: Ilustrim

Zhduket një person në Pejë

18 September 2018 12:10

Në Pejë një ankues mashkull ka njoftuar se vëllai i tij viktima mashkull, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Nuk janë dhënë më shumë detaje në lidhje me rastin.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme