Rrah nënën dhe bashkëshorten në Mitrovicë

Rrah nënën dhe bashkëshorten në Mitrovicë

14 September 2018 11:23

Policia në Mitrovicë ka arrestuar një person i cili kishte kanosur gruan dhe nënën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar, ku me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme