Pas përleshjes, u konfiskohen armët Foto: Ilustrim

Pas përleshjes, u konfiskohen armët

20 shkurt 2017 11:12

Policia e Kosovës njofton se dje në Lipjan janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptarë.

Arrestimi u bë pas një mosmarrëveshje që kulmoi me përleshje nga e cila ata i shkaktuan njëri-tjetrit lëndime të lehta trupore, transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit janë bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të dyshuarve ku janë gjetur dhe konfiskuar dy revole dhe 13 fishekë.

Të dyshuarit pas intervistimit dërgohen në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme