Kartëmonedha 100 euro e falsifikuar gjendet në Pejë Foto: Ilustrim

Kartëmonedha 100 euro e falsifikuar gjendet në Pejë

20 shkurt 2017 11:01

Në rr. “Nëna Terezë”, Pejë , viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se në dyqanin e tij ka pranuar një kartëmonedhë prej 100 €, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar, njofton Policia e Kosovës, transmeton Koha.net.

Monedhën e falsifikuar e ka konfiskuar krim-teknika dhe me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme