Digjet një veturë në Pejë Foto: Koha / ilustrim

Digjet një veturë në Pejë

20 shkurt 2017 10:58

Një veturë është përfshirë nga zjarri për shkaqe ende të panjohura, njofton Policia e Kosovës.

Vetura ishte e parkuar para shtëpisë së viktimës, transmeton Koha.net.

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar dhe fikur zjarrin.

Nuk raportohet për të lënduar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme