Plaçkitje parash dhe ari në Pejë  Foto: Ilustrim

Plaçkitje parash dhe ari në Pejë

17 August 2018 12:32

e Kosovës njofton se në Pejë ka ndodhur një plaçkitje.

Raporti policor plaçkitjen e bazon në informatën e denoncuesit, transmeton Koha.net.

Sipas , denoncuesit – viktimës, dje në Pejë, persona të panjohur pasi kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij.

Me këtë rast ata kishin vjedhur 500 € para të gatshme dhe stoli ari të ndryshme.

Rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme