Statistikat e përgjithshme për 24 orë

Statistikat e përgjithshme për 24 orë

13 August 2018 10:33

1 mijë e 264 është numri i përgjithshëm i tiketave të shqiptuara nga Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.

Të dielën kanë ndodhur gjithsej 60 aksidente, prej tyre 21 përfunduan me të lënduar kurse 39 sosh pa të lënduar.

19 persona janë arrestuar dhe 10 janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme