Pas një mosmarrëveshje në trafik, ther njërin me thikë Foto: Ilustrim

Pas një mosmarrëveshje në trafik, ther njërin me thikë

21 July 2018 13:31

Në rrugën Ramiz Cërnica në Gjilan, dje ka ndodhur një therje me thikë.

Policia e Kosovës përmes raportit të sotëm, thotë se pas një mosmarrëveshje në trafik, një person kishte therur një tjetër me thikë.

Viktima është dërguar në tretman mjekësorë dhe i njëjti sipas raportit mjekësorë është jashtë rrezikut për jetë. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme