Kërkohet personi i dyshuar për vrasje

Kërkohet personi i dyshuar për vrasje

20 korrik 2018 14:21

Policia e Kosovës se lidhur me vrasjes që ka ndodhur në fshatin Tërbovc –KK Lipjan, më datë 14/07/2018, ku një person (mashkull) M.G 54 vjeç, është vrarë nga arma e zjarrit, Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me urdhëresë të Prokurorisë së shtetit, shpallë në kërkim personin e dyshuar;

EMRUSH (BAJRAM) GASHI (1960)

Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen apo çfarëdo informacioni tjetër që lidhet me rastin ta njoftojnë policinë në numrat 192 si dhe 044-506- 091.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme