Një i plagosur në Viti, një tjetër rrihet Foto: Ilustrim

Një i plagosur në Viti, një tjetër rrihet

19 July 2018 10:58

Një person është plagosur me armë zjarri dhe një tjetër person është rrahur me mjete të forta.

Policia e Kosovës njofton se një person është arrestuar të mërkurën pasdite ndërsa tre të tjerë janë në arrati.

Viktimat për shkak të plagëve janë dërguar për tretman të nevojshëm mjekësor.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe është konfiskuar një pistoletë, dy gëzhoja dhe një veturë.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme