Rrah bashkëshorten dhe vajzën, lirohet nga Policia Foto: Ilustrim

Rrah bashkëshorten dhe vajzën, lirohet nga Policia

18 korrik 2018 10:25

Një person ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij në Prishtinë, por me vendim të prokurorit ai është liruar në procedurë të rregullt.

Dy viktimat kanë kërkuar tretman mjekësor si pasojë e lëndimeve të pësuara.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme