Rrahje në aheng familjar Foto: Ilustrim

Rrahje në aheng familjar

16 korrik 2018 11:12

Policia njofton se në Berishë të Malishevës ka arrestuar një person të dyshuar, i cili në një aheng familjar, pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht një person tjetër.

Viktima ka pësuar lëndim trupor në pjesën e syrin dhe pas tretmanit mjekësor në qendrën e mjekësisë familjare – Malishevë, është liruar.

I dyshuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit lirohet, kurse rasti mbetet të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme