Mosmarrëveshje në trafik, lëndojnë policin Foto: Koha / ilustrim

Mosmarrëveshje në trafik, lëndojnë policin

16 korrik 2018 11:10

Policia ka arrestuar dy persona në Prishtinë të cilët pas një mosmarrëveshje në trafik kanë sulmuar fizikisht viktimën.

Gjatë arrestimit është lënduar një zyrtar policor i cili ka marrë tretman mjekësor. Policia njërit person të dyshuar ia ka gjetur dhe ia ka konfiskuar një armë të ftohtë - thikë, transmeton Koha.net.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, kurse rasti mbetet të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme