Katër të lënduar nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Katër të lënduar nga aksidenti në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

14 korrik 2018 09:27

Katër persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur rreth orës 8:00 të mëngjesit të sotëm në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, përkatësisht tek fshati Stanoc.

Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti tha për Kosovapress se në aksident janë përfshirë tre vetura, ndërsa policia ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes dhe është duke zhvilluar hetimet për ndriçimin e plotë të këtij aksidenti.

“Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe janë jashtë rrezikut për jetë”, ka thënë mes tjerash Zahiti.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara

Komentet

Shto koment

Të ngjashme