Babë e bir rrihen mes vete në Ferizaj Foto: Ilustrim

Babë e bir rrihen mes vete në Ferizaj

12 korrik 2018 12:36

Babë e bir janë rrahur mes vete pas një mosmarrëveshje që kanë pasur në Ferizaj.

Të dy kanë pësuar lëndime dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Policia nga të dyshuarit ka konfiskuar një revole me 7 fishekë të kalibrit 7.65 mm, një shufër metali dhe një thikë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit lirohen, kurse rasti mbetet të hetohet.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme