Rrihet punëtori i KEDS-it në Kllokot Foto: Ilustrim

Rrihet punëtori i KEDS-it në Kllokot

12 korrik 2018 12:17

Policia njofton se në Kllokot është sulmuar punëtor i KEDS-it , nga një i dyshuar.

Punëtori i KEDS-it ishte duke kryer disa punime në një trafo të rrymës dhe është të goditur me grusht në fytyrë nga i dyshuari.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, kurse i dyshuari pas arrestimit është intervistuar dhe me vendimin e prokurorit dërgohet 48 orë në qendrën e mbajtjes.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme