Tenton të blejë produkte me 100 euro false

Tenton të blejë produkte me 100 euro false

24 qershor 2018 14:50

Dje në fshatin Llapushnik të Gllogocit, një femër ka tentuar të blejë disa produkte në një market me 100 euro false.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes, ka konfiskuar monedhën dhe e të dyshuarën e kanë shoqëruar në stacionin policor.

E dyshuara pas intervistës me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme