Një shqiptar u gjet i vdekur në Romë

Një shqiptar u gjet i vdekur në Romë

22 qershor 2018 20:43

Një emigrant shqiptar i cili punonte në Romë, është gjetur i vdekur nga policia dhe zjarrfikësit, mëngjesin e sotëm.

Identiteti i shqiptarit, ende nuk është bërë i ditu.

Sipas mediave italiane, shqiptari i cili u gjet i vdekur është identifikuar që punonte si kamionist, tranmseton albinfo.

Policia nuk ka vërejtur shenja të dhunës në trupin e shqiptarit.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme